Keräilykori: 0 tuotetta Lähetä tarjouspyyntö

Tampereen Sähköpalvelu

Tampereen Sähköpalvelu Oy

Lentokentänkatu 9 b
33900 Tampere

Katso sijainti kartalla »

Puh. (03) 2515 111

Sähköposti: tsp@tsp.fi

   

Ammattitaitoinen henkilöstö palveluksessasi

Olemme erikoistuneet hyvään palveluun ja vahvaan tekniseen tukeen. Asiakkaanamme olet oman alasi ammattilainen ja tottunut vaatimaan hyvää laatua niin palvelussa, tuotteissa kuin asiantuntemuksessa. Tampereen Sähköpalvelun  henkilökunta takaa sinulle ammattilaistasoisen palvelun oikean tuotteen valintaan, luotettavaan toimitukseen sekä jatkuvuuteen. Sitä me olemme tehneet jo vuodesta 1968 lähtien.

Haasta meidät!

      

Antti-Pekka Jakonen

Toimitusjohtaja 

asiakaspalvelija

ap.jakonen@tsp.fi 

puh: 040 5246 546

    

Myynti ja tekniikka

   

Lasse Tukiainen

Myyntipäällikkö

johdinsarjaosat, liittimet, suojaus

lasse.tukiainen@tsp.fi 

puh. 050 570 8838

Jari Mäkelä

Myyntipäällikkö

konesali- ja tietoverkkokaapelointi

jari.makela@tsp.fi 

puh. 050 527 2056

Juha-Pekka Rantanen

Tuotepäällikkö

tuotannon koneet ja testerit

juha-pekka.rantanen@tsp.fi

puh: 050 3235 900

   

Antti Ravantti

Tuotepäällikkö

kaapelit ja kaapelitarvikkeet

antti.ravantti@tsp.fi 

puh. 050 401 5956

Vesa-Matti Talonen

Tuotepäällikkö

teollisuus-ethernet ja valokuitu

vesa.talonen@tsp.fi 

puh. 050 345 1145

   

Petri Uusitalo

Tuotepäällikkö

kojeistorakennus ja maadoitus

petri.uusitalo@tsp.fi 

puh. 050 523 7200

   

Mika Järvilahti

Avainasiakasmyyjä

johdinsarja ja OEM valmistajat

mika.jarvilahti@tsp.fi 

puh. 050 570 2347

Asiakaspalvelu

Merja Lassila

Asiakaspalvelu

tilauskäsittely

merja.lassila@tsp.fi 

puh. (03) 2515 224 

     

Jani Lindfors

Asiakaspalvelu

tilauskäsittely, ostot

jani.lindfors@tsp.fi 

puh. (03) 2515 230

Lasse Väyrynen

Asiakaspalvelu

tilauskäsittely, TSP Shop

lasse.vayrynen@tsp.fi

puh. (03) 2515 233

    

Mia Henriksson

Ostot

Asiakaspalvelu

mia.henriksson@tsp.fi 

puh. (03) 2515 222

   

Asko Saarinen

Ostot

Asiakaspalvelu, varaosat

asko.saarinen@tsp.fi 

puh. 040 592 6050

Teemu Suoranta

Tekninen asiantuntija 

tuotannon koneiden huollot ja koulutus

teemu.suoranta@tsp.fi 

puh. 050 550 5051

       

Logistiikka, IT ja laatu

Mano Mielonen

General Manager

IT, logistiikka ja laatu

mano.mielonen@tsp.fi 

puh. 050 532 5323

   

Janne Lehmusto

Varastovastaava

varastovastaava@tsp.fi

puh. (03) 2515 239

Talous ja hallinto

Minna Taatila

Talouspäällikkö

minna.taatila@tsp.fi  

puh. 040 537 9577

      

Anne Neuvonen

Hallintoassistentti, laskutus

anne.neuvonen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 210

     

Dafine Engineering OÜ

Pärnu mnt 142, 11317 Tallinn, Estonia

Tytäryrityksemme on keskittynyt johdinsarjavalmistuksen testausjärjestelmien tuotekehitykseen ja asiakaskohtaiseen valmistukseen. 

Johdinsarjojen testaamisen mahdollisuuksista lisätiedot: www.dafine.ee

     

Tampereen Sähköpalvelu Oy

Lentokentänkatu 9 b
33900 Tampere
» Kartta

Puh. (03) 2515 111

Email: tsp@tsp.fi

Avoinna klo 8-16 (ma-pe)
Myynti vain yrityksille
Y-tunnus: 2354224-0