Keräilykori: 0 tuotetta Lähetä tarjouspyyntö

Tampereen Sähköpalvelu

CommScope UCP / QF- järjestelmä

CommScope UCP / QF- järjestelmä
  • Lista
  • Tiivis
  Tilausno Tuotekoodi & Nimi Yks. Pakkaus

1-1671436-1 28701

MPO Quick-Fit Paneli Hi-D ulosv. 1U
kpl 1
kysy varastoerätarjous
7218325

1671206-3 28702

MPO UCP QF mod, 6xLC/Q OM3 suora
kpl 4
kysy varastoerätarjous
7218332

1671207-3 27765

MPO UCP QF mod, 6xSC/D OM3 suora
kpl 4
kysy varastoerätarjous
7218336

2153115-1 29394

MRJ21XG UCP QF mod, 8xRJ45 10Gb
kpl 1
kysy saatavuus

1479698-1 20358

UCP Quick-Fit peitelevy
kpl 10
varastotuote

760239400 28347

Paneeli, UCP 4-os suora Quick-Fit
kpl 1
kysy saatavuus

760239707 29395

Paneeli, Systimax 360 1100 Evoline
kpl 1
varastotuote

760216762 28549

Adapteri, Systimax 360 24 LC OS2
kpl 1
kysy saatavuus

760216754 29396

Adapteri, Systimax 360 24 LC OM4
kpl 1
kysy saatavuus

760242455 29397

Paneeli FO, AGL-1U-DRW-SL AGL 1U sl
kpl 1
kysy saatavuus

760193938 29398

Törmäyssuoja, AGL-1U-TROUGH AGILE p
kpl 1
kysy saatavuus

760241378 29399

Jatkoslevy, AGL-SPLICE-48 Fiber Opt
kpl 1
varastotuote

Tampereen Sähköpalvelu Oy

Autokeskuksentie 16
33960 Pirkkala
» Kartta

Puh. (03) 2515 111

Email: tsp@tsp.fi

Avoinna klo 8-16 (ma-pe)
Myynti vain yrityksille
Y-tunnus: 2354224-0