Kytkentäkaapelit OS2 FDX vahvistettu Tuotteet 1-20 / 20

FDX kytkentäkaapelit on varustettu kuitukaapelin lisäksi yhteisellä suojavaipalla ja ovat näin mekaanisesti kestävämpiä teollisuus- tms. käyttöön. Käytetään erityisesti pidemmissä välikaapeleissa.

Toimitetaan eri mittaisina sekä eri liittimillä varustettuina myös asiakkaan mittojen mukaan tehtyinä.

Kaikki kuitukytkentäkaapelimme ovat Duplex-mallisia (DX) eli niissä on kaksi kuitukaapelia liittimineen.

Järjestä:
Tuote
Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 10m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 10m OS2

P9AV2L9EDD-0000-M10 Tuote 90210503 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 15m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 15m OS2

P9AV2L9EDD-0000-M15 Tuote 90210506 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 20m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 20m OS2

P9AV2L9EDD-0000-M20 Tuote 90210509 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 25m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC FDX 25m OS2

P9AV2L9EDD-0000-M25 Tuote 90210512 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 10m OS2

Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 10m OS2

P9AU2L9EAD-0000-M10 Tuote 90210518 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 15m OS2

Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 15m OS2

P9AU2L9EAD-0000-M15 Tuote 90210521 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 20m OS2

Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 20m OS2

P9AU2L9EAD-0000-M20 Tuote 90210524 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 25m OS2

Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 25m OS2

P9AU2L9EAD-0000-M25 Tuote 90210527 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 30m OS2

Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 30m OS2

P9AU2L9EAD-0000-M30 Tuote 90210528 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 40m OS2

Kytkentäk. FO, SC-LC FDX 40m OS2

P9AU2L9EAD-0000-M40 Tuote 90210530 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-ST FDX 15m OS2

Kytkentäk. FO, SC-ST FDX 15m OS2

P9AV2L9EDK-0000-M15 Tuote 90210536 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-ST FDX 20m OS2

Kytkentäk. FO, SC-ST FDX 20m OS2

P9AV2L9EDK-0000-M20 Tuote 90210539 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 5m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 5m OS2

P9AU2L9EAA-0000-M5 Tuote 90210544 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 7m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 7m OS2

P9AU2L9EAA-0000-M7 Tuote 90210546 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 10m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 10m OS2

P9AU2L9EAA-0000-M10 Tuote 90210548 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 15m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 15m OS2

P9AU2L9EAA-0000-M15 Tuote 90210551 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 20m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 20m OS2

P9AU2L9EAA-0000-M20 Tuote 90210554 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 25m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC FDX 25m OS2

P9AU2L9EAA-0000-M25 Tuote 90210557 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, ST-LC FDX 15m OS2

Kytkentäk. FO, ST-LC FDX 15m OS2

P9AU2L9EAK-0000-M15 Tuote 90210566 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, ST-LC FDX 20m OS2

Kytkentäk. FO, ST-LC FDX 20m OS2

P9AU2L9EAK-0000-M20 Tuote 90210569 Myyntierä 1 Kpl

Tuotteet