Kytkentäkaapelit OS2 DX Tuotteet 1-25 / 34

Kuitukytkentäkaapeleita toimitetaan eri mittaisina sekä eri liittimillä varustettuina.

Kaikki kuitukytkentäkaapelimme ovat Duplex-mallisia (DX) eli niissä on kaksi kuitukaapelia liittimineen.

Kytkentäkaapeleita on saatavana myös pidempiä malleja tilauksen mukaan tehtyinä.

Järjestä:
Tuote
Kytkentäk. FO, SC-SC DX 0,5m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC DX 0,5m OS2

P9AT2L9EDD-0000-M0,5 Tuote 61352010 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC DX 1m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC DX 1m OS2

P9AT2L9EDD-0000-M1 Tuote 61352011 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC DX 2m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC DX 2m OS2

P9AT2L9EDD-0000-M2 Tuote 61352012 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC DX 3m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC DX 3m OS2

P9AT2L9EDD-0000-M3 Tuote 61352013 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC DX 5m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC DX 5m OS2

P9AT2L9EDD-0000-M5 Tuote 61352015 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC DX 7m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC DX 7m OS2

P9AT2L9EDD-0000-M7 Tuote 61352016 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-SC DX 10m OS2

Kytkentäk. FO, SC-SC DX 10m OS2

P9AT2L9EDD-0000-M10 Tuote 61352017 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-ST DX 0,5m OS2

Kytkentäk. FO, LC-ST DX 0,5m OS2

P9AQ2L9EAK-0000-M0,5 Tuote 61352020 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-SC DX 0,5m OS2

Kytkentäk. FO, LC-SC DX 0,5m OS2

P9AQ2L9EAD-0000-M0,5 Tuote 61352030 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-SC DX 1m OS2

Kytkentäk. FO, LC-SC DX 1m OS2

P9AQ2L9EAD-0000-M1 Tuote 61352031 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-SC DX 2m OS2

Kytkentäk. FO, LC-SC DX 2m OS2

P9AQ2L9EAD-0000-M2 Tuote 61352032 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-SC DX 3m OS2

Kytkentäk. FO, LC-SC DX 3m OS2

P9AQ2L9EAD-0000-M3 Tuote 61352033 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-SC DX 5m OS2

Kytkentäk. FO, LC-SC DX 5m OS2

P9AQ2L9EAD-0000-M5 Tuote 61352035 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-SC DX 7m OS2

Kytkentäk. FO, LC-SC DX 7m OS2

P9AQ2L9EAD-0000-M7 Tuote 61352037 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-SC DX 10m OS2

Kytkentäk. FO, LC-SC DX 10m OS2

P9AQ2L9EAD-0000-M10 Tuote 61352038 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC DX 0,5m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC DX 0,5m OS2

P9AQ2L9EAA-0000-M0,5 Tuote 61352040 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC DX 1m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC DX 1m OS2

P9AQ2L9EAA-0000-M1 Tuote 61352041 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC DX 2m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC DX 2m OS2

P9AQ2L9EAA-0000-M2 Tuote 61352042 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC DX 3m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC DX 3m OS2

P9AQ2L9EAA-0000-M3 Tuote 61352043 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC DX 5m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC DX 5m OS2

P9AQ2L9EAA-0000-M5 Tuote 61352045 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC DX 10m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC DX 10m OS2

P9AQ2L9EAA-0000-M10 Tuote 61352048 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, LC-LC SPX 10m OS2

Kytkentäk. FO, LC-LC SPX 10m OS2

P9AH1L9PAA-0000-M10 Tuote 61352060 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-ST DX 1m OS2

Kytkentäk. FO, SC-ST DX 1m OS2

P9AT2L9EDK-0000-M1 Tuote 61352071 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-ST DX 2m OS2

Kytkentäk. FO, SC-ST DX 2m OS2

P9AT2L9EDK-0000-M2 Tuote 61352072 Myyntierä 1 Kpl
Kytkentäk. FO, SC-ST DX 3m OS2

Kytkentäk. FO, SC-ST DX 3m OS2

P9AT2L9EDK-0000-M3 Tuote 61352073 Myyntierä 1 Kpl

Tuotteet