Keräilykori: 0 tuotetta Lähetä tarjouspyyntö

Tampereen Sähköpalvelu

Tampereen Sähköpalvelu Oy

Lentokentänkatu 9 b
33900 Tampere

Katso sijainti kartalla »

Puh. (03) 2515 111

Sähköposti: tsp@tsp.fi

   

Ammattitaitoinen henkilöstö palveluksessasi

Olemme erikoistuneet hyvään palveluun ja vahvaan tekniseen tukeen. Asiakkaanamme olet oman alasi ammattilainen ja tottunut vaatimaan hyvää laatua niin palvelussa, tuotteissa kuin asiantuntemuksessa. Tampereen Sähköpalvelun  henkilökunta takaa sinulle ammattilaistasoisen palvelun oikean tuotteen valintaan, luotettavaan toimitukseen sekä jatkuvuuteen. Sitä me olemme tehneet jo vuodesta 1968 lähtien.

Haasta meidät!

Antti-Pekka Jakonen

Toimitusjohtaja 

ap.jakonen@tsp.fi 

puh.(03) 2515 221

gsm: 040 5246 546

    

Johdinsarja- ja kojeistovalmistuksen sekä teollisuuden tuotteet

Liittimet - Johdinsarjatarvikkeet - Kaapelit ja johtimet - Kojeisto- ja asennustarvikkeet 

   

Lasse Tukiainen

Myyntipäällikkö

lasse.tukiainen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 228

gsm: 050 570 8838

Petri Uusitalo

Tuotepäällikkö

Kojeisto- ja asennustarvikkeet

petri.uusitalo@tsp.fi 

puh. (03) 2515 216

gsm: 050 523 7200

   

Mika Järvilahti

Aluepäällikkö

Pirkanmaa ja Keski-Suomi

mika.jarvilahti@tsp.fi 

puh. (03) 2515 220

gsm: 050 570 2347

Pekka Kupsanen

Aluepäällikkö

Etelä- ja Itä-Suomi

pekka.kupsanen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 244

gsm: 050 400 9615

   

Tuomo Savolainen

Aluepäällikkö

Länsi-Suomi

tuomo.savolainen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 243

gsm: 040 554 3688

Lasse Väyrynen

Tekninen myyjä

TSP Shop, tilauskäsittely

lasse.vayrynen@tsp.fi

puh. (03) 2515 233

    

Merja Lassila

Myyntiassistentti

tilauskäsittely, toimitusajat

merja.lassila@tsp.fi 

puh. (03) 2515 224 

     

Mia Henriksson

Ostaja

mia.henriksson@tsp.fi 

puh. (03) 2515 222

   

Tuotantotekniikka ja testausjärjestelmät

Jukka Kuorikoski

Myyntipäällikkö

jukka.kuorikoski@tsp.fi 

puh. (03) 2515 251

gsm: 040 510 4793

   

Asko Saarinen

Tuotepäällikkö, ostot

asko.saarinen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 253

gsm: 040 592 6050

Teemu Suoranta

Tekninen asiantuntija, huollot

teemu.suoranta@tsp.fi 

puh. (03) 2515 254

gsm: 050 550 5051

Tietoverkko- ja konesalituotteet

Jari Mäkelä

Myyntipäällikkö

jari.makela@tsp.fi 

puh. (03) 2515 219

gsm: 050 527 2056

Jani Lindfors

Tuotepäällikkö, ostot

jani.lindfors@tsp.fi 

puh. (03) 2515 230 

gsm: 050 527 2058

Vesa-Matti Talonen

Tuotepäällikkö

vesa.talonen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 240

gsm: 050 345 1145

   

Logistiikka, IT ja laatu

Mano Mielonen

General Manager

IT, logistiikka ja laatu

mano.mielonen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 234

gsm: 050 532 5323

   

Janne Lehmusto

Varastovastaava

varastovastaava@tsp.fi

puh. (03) 2515 239

Talous ja hallinto

Minna Taatila

Talouspäällikkö

minna.taatila@tsp.fi  

puh. (03) 2515 214

Anne Neuvonen

Hallintoassistentti, laskutus

anne.neuvonen@tsp.fi 

puh. (03) 2515 210

     

Dafine Engineering OÜ

Pärnu mnt 142, 11317 Tallinn, Estonia

Tytäryrityksemme on keskittynyt johdinsarjavalmistuksen testausjärjestelmien tuotekehitykseen ja asiakaskohtaiseen valmistukseen. 

Johdinsarjojen testaamisen mahdollisuuksista lisätiedot: www.dafine.ee

     

Tampereen Sähköpalvelu Oy

Lentokentänkatu 9 b
33900 Tampere
» Kartta

Puh. (03) 2515 111

Email: tsp@tsp.fi

Avoinna klo 8-16
Myynti vain yrityksille
Y-tunnus: 2354224-0